adem spot logo
MENÜ
Anasayfa İldem İkinci El Eşya

İldem İkinci El Eşya

İldem bölgesinde ikinci el eşya ve spot eşya alım, satım ve adrese teslimat hizmetleri ile düzenli şekilde servis sunmaktayız.

İkinci El Eşya Bizim İşimiz

Adem Spot olarak Kayseri'de güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmetimiz ile ikinci el eşya alım satımında tanınan bir işletmeyiz. 2019 yılından beri ikinci el eşya alım satımında 11 kişilik kadromuz, dürüstlük ilkesi ışığında güler yüzle hizmet vermeye devam etmektedir. Bu alanda tek tercih olabilmek için İldem iikinci el eşya tarafından tanıtılan ve önerilen bir firma olarak çok çalışmaktayız. Eşyalarınızı, piyasa değerlerine uygun olarak kapınıza kadar servis aracımız ile gelerek almaktayız. Bunun için sizlere sadece bir telefon uzağındayız. Whats up uygulamamız ile de hizmetinizdeyiz.

İkinci El Eşya Tercihimiz

Adem Spot, İldem iikinci el eşya Facebook sayfasında da göreceğiniz üzere; eşyalarda öncelikle ayıbı olmayan, makinelerde ise arızası olmayan, her iki tür eşya içinde kullanıma elverişli olan eşyaları almayı tercih etmektedir. Bu eşyalar, hiç kullanılmamış sıfır olabileceği gibi ikinci elde olabilmektedir. Oturma grupları, yatak odası takımları, mutfak takımları, salon takımları, beyaz eşyalar ve teknolojik ürünler alım-satımını yaptığımız başlıca ürün kategorileridir.

Belirttiğimiz ürün kategorilerinde; buzdolapları, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırınlar, ankastre fırınlar, derin dondurucular, çekyatlar, kanepeler, yemek masaları, sandalyeler, led tvler, halılar, bazalar vb. yer almaktadır. Bu ürünler, ticari hayatta en çok ihtiyaç duyulan ve alım-satımı piyasası geniş olan ürünlerdir.

Faaliyet Alanımız

Asıl faaliyet bölgemiz kayseri ve ilçeleridir. Kayseri bölgesinde faaliyet gösterdiğimiz ilçelerimizi internet sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Nevşehir ve Niğde merkez ve bazı ilçelerine de ikinci el eşya almak için servis aracımızı göndermekteyiz.

0%