adem spot logo
MENÜ
Anasayfa İkinci El Mobilya

Kayseri İkinci El Mobilya

Kayseri'de ikinci el mobilya alım ve satım hizmetleri sunmaktayız. Mobilya yapısı gereği kolaylıkla ikinci el olarak tercih edilebilir.

Kayseri'de İkinci El Mobilyanın Tek Adresi

Adem Spot olarak Kayseri ikinci el mobilya hizmetlerini sizlere çok uygun fiyatlarla ve ödemelerle sunuyoruz. Sadece mobilya almak değil satmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Mobilya Seçeneklerimiz

Sizlere Kayseri ikinci el mobilya firması olarak çok özel seçenekler sunuyoruz. Evinizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz birçok farklı ürün kataloglarımızda ve şubemizde mevcuttur. İndirimli fiyatlara ev sahipliği yapan oturma gruplarının yanı sıra, sehpa ve zigon gibi aksesuarları da en uygun fiyat garantisi ile bizden temin edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak hem mutfaklarda hem de yemek odalarında kullanabileceğiniz, suntalam ve mdf kalitesine sahip masalarımız da mevcuttur. Bizden satın alabileceğiniz masalar iki ve dört kişilik olmak üzere çeşitli seçeneklere ayrılıyor. İsteyenlere masalarla uyum içerisinde kullanılabilecek hem dekoratif hem de işlevsel sandalyeleri de sunuyoruz.

Gözden çıkardığınız mobilyaları bize getirebilir ve uygun fiyat garantisiyle bize satabilirsiniz. Aynı şekilde evinizin ihtiyaçlarını hesaplı bir şekilde karşılamak isteyen müşterilerimizin bu yöndeki taleplerini de tamamen kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Sitemize giriş yaparak fotoğraf galerisine tıklayabilir ve satın almak istediğiniz ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

İkinci El Mobilya Fiyatlarımız

Fiyatlarımız kayseri ikinci el mobilya almak ve satmak isteyenlere özel indirimlere sahiptir. Hem alıcıların hem satıcıların çıkarını ortak paydada birleştiren bir hizmet anlayışımız var. Toplu alımlarda ise halihazırda kampanyalı olan fiyatlarımızda yüzde yirmiye varan indirimler de yapıyoruz.

0%